U Ljubljani se od 12. do 15.10.2017. održavao Europski pedijatrijski Kongres i Tečaj o infektivnim bolestima na kojem je sudjelovala i naša pedijatrica dr.Iva Palčić. Na Kongresu su držali predavanja eminentni svjetski stručnjaci iz različitih područja pedijatrijske medicine, a u okviru interaktivnih radionica sudionici su izmjenjivali svoja iskustva iz prakse. Najviše pažnje bilo je posvećeno prepoznavanju ozbiljno bolesnog djeteta, novim dijagnostičkim testovima koji bi pomogli u brzom razlikovanju virusnih i bakterijskih infekcija, te preventivnim pedijatrijskim djelatnostima. Također su iznesene smjernice kada je dijete na osnovi kliničke slike potrebno iz primarne pedijatrije uputiti određenom subspecijalisti.
NAŠE PEDIJATRICE I OVE GODINE MEĐU NAJBOLJIM LIJEČNICIMA U HRVATSKOJ
BLAGDANSKA ČESTITKA

(Croatia zdravstveno osiguranje, GRAWE osiguranje, Uniqa osiguranje, Triglav osiguranje)