O poliklinici
Dobro došli u Polikliniku za dječje bolesti Helena
Poliklinika za dječje bolesti Helena je privatna ustanova, osnovana krajem 2005. godine. Smještena je u blizini Kennedijevog trga u Zagrebu, na adresi Svetice 36.

Djelatnost Poliklinike je specijalističko-konzilijarna zdravstvena zaštita, dijagnostika i medicinska rehabilitacija iz područja pedijatrije. Organizirani smo kao dijagnostičko-terapijska ustanova koja većinu dijagnostičkih postupaka i liječenja rješava ambulantno i na principu dnevne bolnice.
Saznajte više
Pripremite svoje dijete za pregled kod pedijatra
Povodom naših prvih 10 godina, u suradnji sa Dječjom TV, pripremili smo za Vas i Vašu djecu kratki filmić o pregledima u pedijatrijskoj poliklinici.
Naša poliklinika uređena je kao igraonica kako bi umanjili strah djeteta od pregleda.
Vjerujemo da će filmić približiti djeci posjete liječniku!

Vaš tim Poliklinike Helena
Saznajte više
Ima li Vaše dijete probleme s mokrenjem?
Ima li Vaše dijete probleme sa stolicom?
Skype konzultacije u Poliklinici Helena
NOVO u Poliklinici za dječje bolesti Helena - BRZI TESTOVI ZA ALERGIJU